• STAGES HOOFDKANTOOR AMSTERDAM

STAGES HOOFDKANTOOR AMSTERDAM

Wij zijn een sportbedrijf met de missie iedereen elke dag een beetje gezonder en gelukkiger te maken. Dat doen we door onze Bootcamp-lessen, door de inzet van health-coach sterren en door mensen aan het lachen te maken. We zijn natuurlijk wel serieus, we hebben bergen fitnesskennis in huis en dat willen we graag overbrengen. We maken gezondheid cool door een merk te bouwen dat creativiteit, energie en fun uitstraalt.

Dit merk wordt door een awesome team als een pitbull bewaakt en met veel liefde uitgebouwd. Ons team bestaat uit 35 medewerkers; op het hoofdkantoor en de franchisenemers en regiomanagers door heel Nederland. Samen geven wij 3.500 bootcamps per maand aan ruim 86.000 sporters. We noemen onszelf 'The Social Network that makes you Sweat'. Hoe leuk is dat?

1) STAGIAIR MARKETING PER FEBRUARI 2018 

De ondersteunende communicatie- en marketingwerkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit:
- Uitvoering en aanscherpen van het bestaande communicatie- en marketingplan;
- Bijdragen aan het opstellen van interne en externe communicatieplannen;
- Organiseren van evenementen;
- Up-to-date houden van de website;
- Opzetten en afhandelen van acties en prijsvragen;
- Helpen bij en nadenken over marketingacties.

2) STAGIAIR SALES PER FEBRUARI 2018 

Je ondersteunt de accountmanager en sales director bij de lopende projecten. Een stageopdracht met veel uitdagingen binnen een groot netwerk van bedrijven in de sport- en gezondheidsbranche. Wij ondersteunen jou bij alle werkzaamheden met onze kennis en ervaring.
De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit:

- Verzamelen prospects;
- Bellen prospects;
- Salesforce onderhouden;
- Ondersteuning business sales regiomanagers;
- Rapportage sales maken voor regiomanagers;
- Ondersteuning marketing en communicatie B2B;
- B2B-agenda beheren;
- Bevestiginsmail sturen naar klanten;
- Projectmanagement voor lopende trajecten; 
- Zakelijke backoffice werkzaamgeden. 

3) STAGIAIR SERVICE MEDEWERKER PER FEBRUARI 2018 

Als stagiair service medewerker voor de consumentenmarkt ondersteun je het serviceteam in de dagelijkse werkzaamheden. Het serviceteam is verantwoordelijk voor de klantenservice en sales van de deelnemers die bij ons trainen, maar je bent ook eerste contactpersoon voor potentiële nieuwe deelnemers.  Je fungeert als het visitekaartje en aanspreekpunt voor deze klanten en weet precies wat er speelt. Als stagiair werk je nauw samen met de servicemanager, service medewerkers, regiomanagers en de marketing/communicatie afdeling. Kortom, een stage met verschillende uitdagingen.
 
De werkzaamheden bestaan hoofdzakelijk uit:
- Helpen met en nadenken over het behoud en de groei van The Bootcamp Club op de consumentenmarkt;
- Het salesproces uitvoeren en verder optimaliseren;
- Voorbereidende werkzaamheden voor sales-acties;
- Actieve telefonische acquisitie;
- Sales-acties analyseren en rapporteren aan de organisatie;
- Overige back-office werkzaamheden.

Algemeen:
Onze ideale stagiair voldoet aan het volgende profiel:
- je volgt een Bedrijfskunde, Bedrijfseconomie of Commerciële Economie opleiding op hbo-niveau;
- je bent beschikbaar voor minimaal 5 á 6 maanden;
- je hebt affiniteit met sport;
- je beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden;
- je hebt ervaring met (tele)sales (pre) (Stage service medewerker); 
- je hebt een dienstverlenende, klantgerichte instelling;
- je bent woonachtig in Amsterdam of omgeving;
- je vindt het leuk om in een klein team te werken.

Wat kunnen we bieden:
- 32-40 uur per week;
- onbeperkt trainen;
- gezellige, informele en dynamische werksfeer.


Interesse? Stuur een mail met CV en motivatie naar Fleur Cossé via fcosse@thebootcampclub.nl

  • Toegevoegd op : 30-10-2017

Reageer

Login of registreer om een reactie achter te laten.

Reacties (0)