• STAGE: ASSISTENT REGIOMANAGER DEN BOSCH / AMSTERDAM

STAGE: ASSISTENT REGIOMANAGER DEN BOSCH / AMSTERDAM

STAGE ASSISTENT REGIOMANAGER DEN BOSCH EN EINDHOVEN
 
Vanaf februari 2020 zijn wij op zoek naar een gezellige en actieve stagiair(e) om ons team te versterken. Binnen onze jonge organisatie - in 2019 bestaan we 10 jaar - krijg jij de mogelijkheid om ons te ondersteunen bij de lopende projecten. Je bedenkt en realiseert marketingacties, helpt mee bij de organisatie van evenementen en onderhoudt het contact met deelnemers, trainers en partners via diverse kanalen. Kortom, een stageperiode met veel uitdagingen binnen een groot netwerk van bedrijven in de sport- en gezondheidsbranche.
 
Je komt te werken op ons hoofdkantoor in Amsterdam Zuid. Een dynamische werkomgeving met een heel gezellig team (al zeggen we het zelf) waarin we allemaal één ding gemeen hebben: een passie voor sport (oké twee dan, stiekem zijn we ook gek op eten en raken we hier nooit over uitgepraat). Met aansturing van de regiomanager ga je The Bootcamp Club in Amsterdam en Gooi & Vechtstreek verder uitbouwen. Je bent samen met de regiomanager verantwoordelijk voor de vestiging, onderhoud en de uitbouw van de lokale club. Je denkt na over partnerships met lokale bedrijven/partijen en je bent dagelijks in contact met de klanten. Je commerciële, projectmatige en zelfstandige capaciteiten komen in deze functie dan ook optimaal tot hun recht. 
 

Gewenste profiel

●      Je bent beschikbaar voor minimaal 5 á 6 maanden;
●      Je hebt affiniteit met sport;
●      Je beschikt over uitstekende communicatieve vaardigheden;
●      Je hebt een dienstverlenende, klantgerichte instelling;
●      Je bent flexibel en hebt geen 9 tot 5 mentaliteit;
●      Je vindt het leuk om in een klein team te werken;
●      Je volgt een (sport) marketing-, communicatie- of commerciële economie opleiding op HBO-niveau;
●      Je beheerst de Nederlandse taal tot in perfectie, naast goede beheersing van de Engelse taal;
●      Je staat sterk in je schoenen, bouwt relaties, bent commercieel, communicatief vaardig en leergierig;
●      Je komt bij voorkeur uit, of woont in de buurt van, Amsterdam.
 

Wat bieden wij

●      Een fulltime stage voor 20 weken;
●      Onbeperkt trainen bij onze bootcamps;
●      Gezellige, informele en dynamische werksfeer;
●      Marktconforme stagevergoeding.
 
Ben je enthousiast? Kijk voor meer informatie over The Bootcamp Club op www.thebootcampclub.nl en mail je CV + motivatie naar: Sanneke Anker, sanker@thebootcampclub.nl. 
 
 
  • Toegevoegd op : 22-05-2019

Reageer

Login of registreer om een reactie achter te laten.

Reacties (0)