• KERNTRAINER M/V AMERSFOORT & UTRECHT

KERNTRAINER M/V AMERSFOORT & UTRECHT

Geplaatst op 01-11-2018

Kerntrainer Amersfoort & Soest

Ben jij een entertainer, health & fitness freak, creatieveling, inspirator en voorbeeldfiguur? En wil je al je kennis overbrengen op zowel onze leden als op jouw collega’s? Dan zijn wij op zoek naar jou!

The Bootcamp Club Amersfoort is een outdoor sportbedrijf met als missie Every Body Happy: iedereen elke dag een beetje gezonder en gelukkiger maken. Dat doen wij door met de beste trainers 365 dagen per jaar kick ass Bootcamp Trainingen te geven aan zowel beginnende sporters als superfitte mensen. Waarbij hard trainen afgewisseld wordt met fun en gezelligheid. Met deze instelling zijn wij in 6 jaar tijd uitgegroeid tot de grootste en beste outdoor sportaanbieder van Amersfoort en omgeving. Om ons team verder te versterken zijn wij per direct op zoek naar een KERNTRAINER BOOTCAMP M/V (8-12 uur)

Als kerntrainer geef jij tussen de 6-10 uur Bootcamp Training aan onze leden in Amersfoort en Soest. Daarnaast ben jij actief betrokken bij het aannemen van nieuwe trainers, het evalueren van de bestaande trainers en denk jij mee hoe wij onze bestaande trainingen naar een nóg hoger niveau kunnen tillen.

Functie eisen:

 • Je bent een groepsbeest
 • Je hebt ruime ervaring in de fitness of andere sport
 • Je bent beschikbaar in ochtenden (weekend en doordeweeks) en avonden (doordeweeks)
 • Je bent woonachtig in Amersfoort, Soest of omgeving
 

Wat bieden wij:

 • Een gezellig en betrokken team
 • Een ambitieuze omgeving om je verder te ontwikkelen
 • Lesgeven aan de leukste Bootcampers van Amersfoort en Soest
 • Afwisseling, uitdaging én plezier
 • Vergoeding die hoger ligt dan marktconform
 • Zowel loondienst als freelance mogelijk
 
Interesse?
Ben je enthousiast en herken je jezelf in deze functie? Mail je CV en motivatie t.a.v. Romy van den Berg naar utrecht@thebootcampclub.nl
 • Toegevoegd op : 01-11-2018

Reageer

Login of registreer om een reactie achter te laten.

Reacties (0)